Firmanızı Ekleyin!

Yazdır / Güncelle

sivas seyahat

Web: http://

sivas sivas seyahat firması Havaalanı yer hizmet alanında faaliyet göstermektedir. Firmanın yetkilisi dir. Firmanın adresi; şeklindedir. Kendilerine ulaşabileceğiniz telefon numarası . Alttaki formu doldurarak da kendilerine ulaşabilirsiniz.

Firmamızın ilgilendiği konular; 52.23.03 Havaalanı yer hizmet faaliyetleri (kargo ve bagaj yükleme boşaltma hizmetleri hariç)
KOLLEKTİF ŞİRKET.
ANA SÖZLEŞMESİNDE YAZILI BULUNAN KONULARLA İŞTİGAL EDER.ŞUBEYİ TEMSİLE ŞUBE MÜDÜRÜ:YUSUF ZİYA SAYICI'NIN 13.09.2013 TARİHİNDEN İTİBAREN AKSİ BİR KARAR ALINANA KADAR MÜNFERİDEN TEMSİL VE İLZAMA YETKİLİDİR.TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜNCE 13.09.2013 TARİHİNDE TE

(Üstteki barcode ile firmanın web sitesine yazmadan ulaşabilirsiniz.)

İletişim:Telefon:
E-mail:
WWW: http://
Facebook:
Twitter:

İletişim Formu:

Alıcı:

(Lütfen hakaret içeren mesajlar yazmayın, ip adresiniz ve bağlantınız kaydedilmektedir.)
CAPTCHA
Bu Kategorideki Diğer Firmalar

  1. sivas seyahatDetaylar


    KARAYOLU İLE ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLERARASI EŞYA VE YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPMAK VE ANA SÖZLEŞMELERİNDE YAZILI BULUNAN KONULARLA İŞTİGAL EDER. ŞİRKETİ TEMSİLE ŞİRKET MÜDÜRÜ: YUSUF ZİYA SAYICI 23.05.2000 TARİHİNDEN İTİBAREN 10 YIL SÜRE İLE MÜNFERİDEN YETKİLİDİR.
    Kategori: Havaalanı yer hizmet

  2. sivas seyahatDetaylar


    KARAYOLU ŞEHİRLERARASI ULUSLARARASI YOLCU VE EŞYA TAŞIMACILIĞI YAPMAKİ VE ANA SÖZLEŞMELERİNDE YAZILI BULUNAN KONULARLA İŞTİGAL EDER. ŞİRKETİ TEMSİLE ŞİRKET MÜDÜRÜ : İSMET SAYICI 26.08.1991 TARİHİNDEN İTİBAREN MÜNFERİDEN VE MÜŞTEREKEN TEMSİLE VE ŞİRKETİ İ
    Kategori: Havaalanı yer hizmet

sivas sivas seyahat Firmasına Yorumlarınız:iletişim formu