Firmanızı Ekleyin!

Yazdır / Güncelle

eminoğulları mobilya

Web: http://

sivas eminoğulları mobilya firması Laboratuvarlar ve teknik bürolar için tezgahların ve mobilyaların imalatı (mikroskop masaları, laboratuvar masaları (vitrinli, gaz memeli, musluk tertibatlı, vb. olsun olmasın), çeker ocaklar, teçhizatsız çizim masaları, vb.) alanında faaliyet göstermektedir. Firmanın yetkilisi dir. Firmanın adresi; 4 EYLÜL SANAYİ SİTESİ 28 A BL NO:5 SİVAS şeklindedir. Kendilerine ulaşabileceğiniz telefon numarası 3462181192. Alttaki formu doldurarak da kendilerine ulaşabilirsiniz.

Firmamızın ilgilendiği konular; 31.01.02 Laboratuvarlar ve teknik bürolar için tezgahların ve mobilyaların imalatı (mikroskop masaları, laboratuvar masaları (vitrinli, gaz memeli, musluk tertibatlı, vb. olsun olmasın), çeker ocaklar, teçhizatsız çizim masaları, vb.)
LİMİTED ŞİRKET
ANA SÖZLEŞMESİNDE YAZILI BULUNAN KONULARLA İŞTİGAL EDER. ŞİRKETİ TEMSİLE ŞİRKET MÜDÜRÜ : HALUK OKTAY EMİNOĞLU - 05.12.2000 TARİHİNDEN İTİBAREN 50 YIL SÜRE İLE MÜNFERİDEN YETKİLİDİR. MEMURLUĞUMUZCA 05.12.2000 TARİHİNDE TESCİL VE İLAN EDİLMİŞTİR.
İletişim:


4 EYLÜL SANAYİ SİTESİ 28 A BL NO:5 SİVAS

Telefon: 3462181192
E-mail:
WWW: http://
Facebook:
Twitter:

İletişim Formu:

Alıcı:

(Lütfen hakaret içeren mesajlar yazmayın, ip adresiniz ve bağlantınız kaydedilmektedir.)
CAPTCHA
Bu Kategorideki Diğer Firmalar

sivas eminoğulları mobilya Firmasına Yorumlarınız:iletişim formu